3 Kolory

Głosuję

Opis Inwestycji

Inwestycja na ul. Taklińskiego to kameralne osiedle usytuowane na rozległym zielonym wzniesieniu, z 14 mieszkaniami w dwulokalowych budynkach, wszystkie z osobnymi wejściami oraz jednym wolnostojącym domem jednorodzinnym. Nasze osiedle oferuje mieszkania o szerokim wachlarzu różnorodnych metraży. W ofercie znajdują się mieszkania liczące od 50 do 92 m2.

Wszystkie mieszkania położone na parterze posiadają ogródki, a klienci decydujący się na zakup mieszkania na piętrze będą mieli możliwość dokupienia ogródków w atrakcyjnej cenie. Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze w kilku budynkach jest niestandardowy salon z otwartą przestrzenią i antresolą. Warto dodać, że bezpośrednio przy osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, sklep i przedszkole. Miejsce to jest idealne dla osób, które szukają mieszkania, ale nie chcą mieszkać w dużych blokowiskach, cenią sobie ciszę i spokój.

Mieszkania usytuowane są na południowy-zachód co gwarantuje odpowiednio dobre nasłonecznienie. Każde mieszkanie ma osobne wejście, mieszkania na parterze mają wejście bezpośrednio z poziomu terenu, natomiast mieszkania na piętrze mają osobną, tylko do użytku właścicieli klatkę schodową. Dużą zaletą mieszkań jest ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach.Deweloper

Villa Rudnicki Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

ul.Opatkowicka 1
(róg Zakopiańskiej i Opatkowickiej - budynek "Habitel")

tel. +48 694 903 033

mail: villa-rudnicki@tlen.pl

www.villa-rudnicki.pl

Lista Wybranych Mieszkań

Przykładowe mieszkanie 1
ilość pokoi: 3
powierzchnia: 58,4 m2

piętro: parter
Przykładowe mieszkanie 2
ilość pokoi: 4
powierzchnia: 91,58 m2

piętro: 1
Głosuję