Bogucianka 158 i 160

Głosuję

Opis Inwestycji

Znajdź swoje miejsce na ziemi w jednym z najpiękniejszych i malowniczych terenów w Krakowie. Jeżeli cenisz spokój, ciszę oraz kontakt z naturą, to Osiedle Bogucianka jest idealną propozycją dla Ciebie! Tutaj oderwiesz się od zgiełku wielkiego miasta, będąc zaledwie 13 kilometrów od Rynku Głównego. Poznaj uroki życia za miastem nawet z niego nie wyjeżdżając!

Kraków coraz częściej kojarzy się ze smogiem, a nie smokiem wawelskim. Gdy w mieście stopień zanieczyszczenia powietrza przekracza dopuszczalne normy, szczególnie w miesiącach zimowych, każdy myśli tylko o tym, jak uciec za miasto. Osiedle Bogucianka jest prawie w 100% wolne od szkodliwych zdrowiu zanieczyszczeń, dzięki ukształtowaniu terenu i bliskości lasu.

Sąsiedztwo lasu Tynieckiego oraz liczne tereny zielone, pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu z rodziną. Skorzystaj z uroków zielonego zakątka. Zabierz dzieci na wycieczkę rowerową do Tyńca, wybierzcie się na spacer po lesie - odkrywajcie wspólnie nieznane miejsca w Krakowie.Deweloper

GENUS Grupa Deweloperska 2 Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

tel. 668 615 915
artur.falski@genus.pl

www.genus.pl

Lista Wybranych Mieszkań

Przykładowe mieszkanie 1
ilość pokoi: 5
powierzchnia: 128,48 m2

piętro: parter + poddasze
Przykładowe mieszkanie 2
ilość pokoi: 5
powierzchnia: 132,81 m2

piętro: parter + poddasze
Głosuję