Brick House

Głosuję

Opis Inwestycji

Inwestycja o nazwie Brick House, której charakter chcielibyśmy przybliżyć, znajduje się w niedalekiej odległości od Ronda Antoniego Matecznego – ważnego węzła komunikacyjnego, który zarówno w dzień, jak i w nocy zapewnia świetne połączenie z resztą miasta. Nie musisz tracić czasu na uciążliwe dojazdy – dotarcie samochodem do Forum Przestrzenie zajmie jedynie cztery minuty, natomiast do Bonarka City Center – sześć minut. Również rozrywkowy Kazimierz, dzięki kładce Ojca Bernatka, jest na wyciągniecie ręki. Wkrótce pojawi się kolejna kładka, tym razem łącząca Kazimierz z Ludwinowem, co jeszcze bardziej usprawni piesze i rowerowe wycieczki.

Podgórze, niegdyś niezależne miasto, jest obecnie dynamicznie rozwijającą się dzielnicą Krakowa. W tym miejscu legenda przenika się z nowoczesnością, to, co stare – styka się z nowym, tworząc unikalną atmosferę. Opisując bezpośrednie sąsiedztwo Brick House,  nie sposób nie wspomnieć o bliskości perły Podgórza, jaką jest XIX wieczny Park Bednarskiego. Jeszcze niedawno zapomniany i zaniedbany, dziś zyskuje nowe oblicze integrując lokalsów na wydarzeniach, takich jak zajęcia jogi, czy seanse kina letniego.

Na ul. Podskale powstaje pięciokondygnacyjny budynek, którego elegancka szara elewacja z klinkieru doskonale zharmonizuje się z  nowoczesnym sąsiedztwem. Wybierać można będzie spośród dwudziestu dziewięciu mieszkań o powierzchni od 27 do 170,5 m2. Mieszkania na parterze będą dodatkowo dysponowały ogródkami od strony dziedzińca. Każdy lokal będzie posiadał klimatyzację. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców, część wspólna zostanie wyposażona w strefę ruchu siłownia + fitness, saunę, pokój kinowy, windę oraz odkurzacz samochodowy i rowerowy system naprawczy dostępne w garażu (trzydzieści jeden miejsc postojowych na platformach). Oprócz tego, aby podnieść bezpieczeństwo mieszkańców, zostanie zainstalowany monitoring. Budynek zwieńczy luksusowy penthouse. Czy to nie jest właśnie wygoda?

Lokale zostaną oddane do użytku w pierwszym kwartale 2020 roku. Zarezerwuj wybrane mieszkanie już dziś, nie czekaj aż ktoś Cię ubiegnie!Deweloper

Podskale Development Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży

ul. Piaskowa 40/2
31-341 Kraków

667-667-117

biuro@modern-living.pl

www.modern-living.pl

 

Lista Wybranych Mieszkań

Przykładowe mieszkanie 1
ilość pokoi: 1
powierzchnia: 39,15 m2

piętro: 1
Przykładowe mieszkanie 2
ilość pokoi: 5
powierzchnia: 170,58 m2

piętro: 3
Głosuję