Jesionova


Opis Inwestycji

Inwestycja Jesionova to dwa kameralne budynki wielorodzinne składające się z 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni od 37,46 m2 do 142,99 m2. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczonych będzie 46 miejsc parkingowych i 18 komórek lokatorskich. Wszystkie mieszkania będą miały dostęp do ogrodów, tarasów lub balkonów.

Lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Krakowa – Woli Justowskiej – to idealne miejsce dla osób ceniących sobie dostęp do rozwiniętej infrastruktury miasta, chcących równocześnie pozostawać w otoczeniu zieleni i parków.

Inwestycję charakteryzuje stonowana kolorystyka bazująca na odcieniach bieli i szarości. Elewacja zewnętrzna wykończona klinkierem oraz eleganckimi szklanymi balustradami o bezramowej konstrukcji.

Inwestor zadbał, aby budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje, siłownię zlokalizowaną w podziemiach oraz rowerową stację serwisową. Szerokie przeszklenia zagwarantują doskonałe doświetlenie a staranie zaplanowany układ mieszkań z wydzielonymi pomieszczeniami na garderobę lub pralnię zapewnią pełną funkcjonalność. Z myślą o komforcie mieszkańców, architekci wydzielili również na terenie Inwestycji strefę wypoczynkową oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2020 roku.Deweloper

Fracthon Jesionova

Biuro sprzedaży

ul. Kamienna 21, 31-403 Kraków
tel. 510 160 003, 12 352 37 07
e-mail: biuro@jesionova.pl
www.jesionova.pl

Lista Wybranych Mieszkań

Przykładowe mieszkanie 1
ilość pokoi: 4
powierzchnia: 87,67 m2

piętro: I
Przykładowe mieszkanie 2
ilość pokoi: 5
powierzchnia: 129 m2

piętro: parter