« powrót

Osiedle Grzegórzki Park


Nie można już głosować w Plebiscycie

Opis Inwestycji

  Osiedle Grzegórzki Park to inwestycja położona przy ulicy Pułkownika Francesco Nullo w samym Centrum Krakowa.

  Grzegorzki Park jest realizowane w kilku etapach architektonicznych, w czasie których finalnie powstanie osiem nowoczesnych i eleganckich budynków mieszkalnych, wkomponowanych w zielone dziedzińce.

  W ofercie znajdują się lokale o powierzchni 35 do 128 m² i układzie od 1 do 5 pokoi. Mieszkania są funkcjonalne, zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, zwłaszcza o optymalne wykorzystanie przestrzeni.

  Koncepcja Grzegórzki Park jest przygotowana w oparciu o najwyższej jakości materiały wykończeniowe, min. granit płomieniowany, szkło hartowane czy też aluminium, co jest gwarancją estetyki i trwałości.

  Projekt osiedla gwarantuje mieszkańcom komfort i wygodę. Lokalizacja osiedla w Centrum Krakowa, pomiędzy Rondem Mogilskim i Rondem Grzegórzeckim zapewnia doskonałą komunikację, jednocześnie umożliwia wspaniały widok na panoramę miasta z najwyższych kondygnacji. Wygoda mieszkania to także bogata infrastruktura zewnętrzna, zapewniająca łatwe i szybkie zakupy w części usługowej oraz odpoczynek w kaskadowym atrium z zielenią i nowoczesnym placu zabaw dla dzieci.Deweloper

INTER-BUD DEVELOPER

 

 

Biuro sprzedaży

Kraków, ul. Francesco Nullo 42

Tel. 12 411 12 00

E-mail: info@grzegorzkipark.pl

Strona: www.grzegorzkipark.pl

Rzuty

zobacz więcej rzutów »


Lokalizacja


Osiedle Grzegórzki Park
www.grzegorzkipark.pl

Lista Wybranych Mieszkań

Przykładowe mieszkanie 1
ilość pokoi: 3
powierzchnia: 71,8 m2
piętro: II
Przykładowe mieszkanie 2
ilość pokoi: 2
powierzchnia: 45,2 m2
piętro: VI