Park Zaczarowanej Dorożki


Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Dominikanów położona jest w bliskim sąsiedztwie zlokalizowanego między ul. Lublańską a Dobrego Pasterza „Parku Zaczarowanej Dorożki”. W pobliżu parku płynie potok Sudół, a sam park znajduje się na terenie dawnego folwarku należącego niegdyś do zakonu Dominikanów. „Park Zaczarowanej Dorożki” to zielona enklawa w tej części Krakowa. Zieleń parkowa, alejki, plac zabaw i inne atrakcje sprawiają, że okoliczni mieszkańcy mogą tu odpoczywać i spędzać czas w sposób aktywny.

Ciekawa architektura i szeroka gama mieszkań, a jednocześnie kameralność to cechy wyróżniające inwestycję "Park Zaczarowanej Dorożki". W budynku położonym przy ul. Dominikanów na krakowskim Czerwonym Prądniku zaprojektowano 33 mieszkania o powierzchni od 30,34 do 103,41 mkw.

Do dyspozycji nabywców mieszkań pozostaje także oferta sprzedaży miejsc postojowych w hali garażowej, gdzie zaprojektowano 41 wydzielonych miejsc. Na parterze budynku znajduje się również jeden lokal użytkowy. Teren osiedla zostanie ogrodzony, a ogrzewanie oraz ciepła woda dostarczana będą z sieci MPEC.Deweloper

HSD Inwestycje

Biuro sprzedaży

ul. Limanowskiego 3, 30-551 Kraków
tel. 796-526-000, 795-785-000
e-mail: krakow@hsd-inwestycje.pl
www.hsd-inwestycje.pl

 

Lista Wybranych Mieszkań

Przykładowe mieszkanie 1
ilość pokoi: 3
powierzchnia: 53,81 m2

piętro: I
Przykładowe mieszkanie 2
ilość pokoi: 2+a
powierzchnia: 86,08 m2

piętro: III