Piasta Towers


Opis Inwestycji

Piasta Towers to kilkuetapowe przedsięwzięcie deweloperskie realizowane w Mistrzejowicach na Osiedlu Bohaterów Września. To również przemyślana koncepcja architektoniczna, aby zaspokoić wszelkie potrzeby przyszłych mieszkańców. Stanowi przykład nowoczesnej architektury,
kompleksowo zagospodarowanego osiedla oraz przystępnej ceny.

 Osiedle posiadać będzie pełną infrastrukturę towarzyszącą, m.in.:

  • obiekt rekreacyjno-sportowy

  • ścieżki zdrowia

  • place zabaw

  • specjalnie wydzielone miejsca do wypoczynku i rekreacji

  • tereny zielone

  • atrakcyjną małą architekturę

  • zaplecze handlowo-usługowe

  • sklepy, restauracje


Pierwszy etap obejmuje budowę 5 budynków mieszkalnych 9-piętrowych wraz z garażami podziemnymi oraz usytuowanym pomiędzy nimi przestronnym terenem zielonym z placem zabaw. Trzy budynki zostały zrealizowane, aktualnie w ofercie jest budynek 4 i 5 z mieszkaniami od 50 do 103 mkw. od 2-5 pokoi. Mieszkania będą już wkrótce do odbioru.

Na osiedlu działa już żłobek i przedszkole. Ponadto wiele innych udogodnień planowanych jest w kolejnych etapach inwestycji, takich jak sklepy, restauracje, obiekt sportowo-rekreacyjny, elementy małej architektury. Na miejscu znajduje się również biuro sprzedaży Piasta Towers.

 

Otoczenie i lokalizacja

Lokalizacja inwestycji Piasta Towers zapewnia pełną infrastrukturę miejską oraz doskonałą komunikację z centrum Krakowa.Planowana budowa północnej obwodnicy miasta przebiegająca nieopodal naszej inwestycji oraz przystanku szybkiej kolei aglomeracyjnej będzie dodatkowym udogodnieniem komunikacyjnym.

Dodatkowo w rejonie dzisiejszej pętli tramwajowej na os. Piastów i ulicy Piasta Kołodzieja planowanych jest równocześnie kilka dużych inwestycji drogowych. Pozwoli to przyszłym mieszkańcom Piasta Towers na jeszcze wygodniejszą i skuteczniejszą komunikację z centrum miasta, a także z pozostałymi dzielnicami Krakowa.

 

 

STATUS INWESTYCJI

Bud. 1, 2, 3 – zrealizowane;

Bud. 4 i 5 – w trakcie realizacji.

Termin realizacji:

Bud. 4 – IV kw. 2020/I kw. 2021

Bud. 5 – III/IV kw. 2020Deweloper

Inter-Bud Developer

Biuro sprzedaży

os. Bohaterów Września 84/1, 31-621 Kraków
tel. +48 12 267 62 06
e-mail: biuro@piastatowers.pl
www.piastatowers.pl

Lista Wybranych Mieszkań

Przykładowe mieszkanie 1
ilość pokoi: 1
powierzchnia: 51,81 m2

piętro: III
Przykładowe mieszkanie 2
ilość pokoi: 3
powierzchnia: 50,46 m2

piętro: VII