O Plebiscycie

Podsumowanie VII edycji Plebiscytu Inwestycja Przyjazna MieszkańcomDrodzy Czytelnicy! Nie będziemy już dłużej trzymali Was w niepewności, dlatego z radością pragniemy ogłosić Wam wyniki naszego plebiscytu plebiscyt.krn.pl zorganizowanego wspólnie z @KRN.pl na Inwestycję Przyjazną Mieszkańcom 2020. Przez kilka miesięcy, począwszy od 20 marca, głosowaliście za pomocą formularza dostępnego na stronie plebiscyt.krn.pl, by z początkiem września wyniki plebiscytu jasno wskazały tych deweloperów i te inwestycje, które mają jak najlepiej spełnić WASZE OCZEKIWANIA względem ewentualnego zamieszkania. Zatem ogłaszamy, że ZWYCIĘZCAMI PLEBISCYTU KRN 2020 ZOSTALI:

I miejsce - Wiślane Tarasy 2.0 - Wiślane Tarasy 2.0, Inter-Bud Developer - mieszkanie.inter-bud.pl

II miejsce - Browar Kleparz - Browar Kleparz, Fracthon Zbożowa - fracthon.com

III miejsce - Ułanów - Ułanów, Dom-Bud M. Szaflarski - dom-bud.pl

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, jak i wszystkim inwestycjom biorącym udział w konkursie. Poniżej publikujemy listę pozostałych uczestników wraz z linkami kierującymi do danych inwestycji i biur deweloperskich:

  1. Zielona Rząska - KR Grupa Deweloperska - Zielona Rzaska
  2. Przestrzenie Banacha - Grupa BUMA - Przestrzenie Banacha
  3. Piasta Towers - INTER-BUD Developer - Piasta Towers
  4. Fabryczna City - INTER-BUD Developer - Fabryczna City
  5. Riva Verona - Verona Building - Riva Verona
  6. Osiedle Klonowe - Savan Investment - Osiedle Klonowe
  7. Jesionova - Fracthon Jesionova - Jesionova
  8. Ojcowska Park - Nokturn Deweloper - Ojcowska Park
  9. Park Zaczarowanej Dorożki - HSD Inwestycje - Park Zaczarowanej Dorożki


***
To jednak nie koniec ogłoszeń dotyczących zwycięzców! W już siódmej edycji naszego plebiscytu zaskoczyliście nas nie tylko swoim zaangażowaniem w głosowanie na najlepszą inwestycję (otrzymaliśmy głosy z całej Polski), ale również kreatywnością w wymyślaniu haseł reklamowych. Jak wiecie - i być może na to teraz najbardziej czekacie - autor najlepszego hasła otrzymuje sofę ufundowaną przez partnera i sponsora naszego plebiscytu - firmę @MIX MEBLE (mix-meble.pl). Miło nam ogłosić, że tą osobą jest Pani Sylwia Polar z. Krakowa!, autorka hasła "Twój dom, Twoje miejsce - Twoja przestrzeń" odnoszącego się do inwestycji #PrzestrzenieBanacha realizowanej przez Grupę BUMA. Gratulujemy serdecznie!

Wszystkim Uczestnikom i Głosującym dziękujemy za udział i współtworzenie tego plebiscytu. Mamy nadzieję, że tak jak my, będziecie z niecierpliwością wyczekiwać kolejnej edycji!

Organizator:Dwutygodnik
Partner:Mix meble